Trafik cinayetinde polis kırmızı TIR'ın peşinde!

Adapazarı'nda TIR'ın arkadan çarptığı otomobil karşı şerideuçarak yolda ilerlemekte olan araçın üzerine düştü. Kazada marketten alışverişten dönen Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan Behçet Ersoy ile eşi Ümmühan Ersoy takla atan otomobilin içinde can verdi.

Feci kazada otomobil içinde bulunan 10 yaşında ki Tolga Ersoy yaralanarak Sakarya Yenikent Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kaza karışan kımızı renkli tır ise kaçtı
Alınan bilgilere göre kaza bua akşam saat 1830 sıralarındaAdapazarı Çevreyolu Kuzey Terminali yolunda meydana geldi.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Bilgisayar ve Sınav Hizmetleri Biriminde Şef olarak görev yapan yanında eşiÜmmühanErsoy ve 10 yaşındaki oğlu Tolğa Ersoy ile birlikte Çevreyou'ndaki bir marketten idaresindeki 54 HA 070 plakalıotomobil ile seyir halinde iken, arkadan gelenkırmızı renkli plakası alınamayanTIR karı koca ve çocuklarının bulunduğu otomobile arkadan hızla çarptı.

Çarpmanın şiddetiyle özel otomobil havalanıp karşı şeride geçerek, Yusuf Mut idaresinde ki 54 MUT 57 plakalı otomobile çarptıktan sonra takla attı.

Kaza sonrasında kırmızı renkli TIR olay yerinden kaçarken, kazada otomobil sürücü Behçet Ersoy ile eşi Ümmühan Ersoy takla atan otomobilin içinde can verirkenotomobil içinde bulunan 10 yaşında ki Tolga Ersoy yaralanarak Sakarya Yenikent Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kazada hurdaya dönen otomobilde bulunan karı kocanın cesetleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından yapılan çalışma ile kazada ölenlerin cesetleri, sıkıştıkları yerden çıkarıldı.

Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından cenazeler Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
Kaza sonrası olay yerinden kaçankırmızı renkli TIR sürücüsünü bulmak içinSakarya emniyet ekipleri şehirde aramalara başladılar.

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2767779/trafik-cinayetinde-polis-kirmizi-tirin-pesinde