Sokak gölet'e döndü!

En az bir yağışta bile sokaklarının göle döndüğünü belirten Güz sokak sakinleri suların biriktiğini ve akacak kanal olmaması nedeni ile çok zor durumdakaldıklarını belirttiler. GüzSokak sakinleri" NerdeysebirBardaksu döksekgiriş çıkışyapamıyoruz. Kentintam göbeğindeki bu rezaleti görenyokmu" şeklinde konuşutular
Geçici çözüm göz boyama

GüzSokak sakinleri "Sokak girişi Kot olarak yüksek oysa Su biriken yerin50 metre ilerisinde kanalizasyon var. Yapılacak iş oraya kadar yağmur kanalıyapılmasında ibaret. Belki 2 saatlik iş ama (SASKİ) yönetimi işin dahakolayına kaçıyor. Gönderdiği kanal aracı suları çekiyor. Yağışlı havalardaAraç suyu çekip gittikten dakikalardan sonra ayni durum devam ediyor" dediler.

Eylem'mi yapalım!!!

Geçici çözüm olarak suların kanal aracı tarafından çekilmesini göz boyama olarak adlandıran sokak sakinleri şöyle konuşuyor "Sokak sakinleri olarak çok mağduruz. Şimdi bizler Eylem'mi yapalım. Sokağı giriş çıkışa mı kapatalım. Sulardan kurtulmak için ille böyle hareketmi edelim. SASKİ'den umut kestikbari BüyükŞehir Belediye Başkan'ımızSayın ZekiToçoğlusesimiziduysun." diyerek artık bu sorundan kurtulmak istiyoruz açıklamasını yaprılar.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2767982/sokak-golete-dondu