Bu bir Ak Partili Cihan Saraç haberidir!

MEDYABAR.COM:-

AK Partili iş adamı olarak kurumları ziyaret eden, açılışlara katılan, AK Parti Milletvekili Şaban Dişli'nin yanında sürekli görünen pozlar veren ve her fırsatta kendisini desteklediğini ifade eden Saraç, halen aday adayı olması beklenen isim olarak kendini lanse ediyor.

Müracaat tarihinin 21 Ekim'de başlayacak olmasını hatırlatan bazı kesimler,bu süreç öncesi Saraç'la ilgili haberlerin medyaya sürekli servis edilmesi de dikkat çekiyor..

Son olarak İŞKUR Sakarya İl Müdürü Tekin Kaya ile köfteci İsmail'de köfte yerlerken çekilen fotoğrafların basına servis edilmesi şaşkınlık yarattı.

Servis edilen haberde Cihan Saraç için ''AK Parti'den Belediye Başkanlığına aday adayı olması beklenen işadamı Cihan Saraç, İŞKUR Sakarya İl Müdürü Tekin Kaya ile öğlen yemeğinde bir araya geldi.' diye yazıldı...

Şimdi merak edilen son aylarda medyada bu kadar sık boy göstermesi için hergün Ak Partili siyasetçiler ve belediye başkanlarının yanında çekilen fotoğrafları ve haberleri basına servis edilen Saraç'ın önümüzdeki günlerde de hangi haberlerle gündeme getirileceği..
Bu durumdan bazı Ak Partili bazı siyasetçilerin de rahatsız oldukları da konuşuluyor..

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2768151/bu-bir-ak-partili-cihan-sarac-haberidir