İş'te Erbap Ödülleri Verildi

Meslek liselerinin ve mesleki eğitim kurumlarının yıl içindeki performanslarını arttırmaya yönelik uygulanan İş'te Erbap projesinin ilk ödüllerini veren İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, kategorilerinde başarılı okulların müdürlerini, öğretmenleri ve öğrencileri tebrik etti.

2023 Eğitim Vizyonu'nda mesleki ve teknik eğitime ilgiyi arttırmak amacıyla ulusal ve uluslararası yarışmalar düzenlenmesiyle ilgili bölümler bulunduğuna vurgu yapan İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, bu projenin mesleki eğitime olumlu yönde kazanımlar getirmesini diledi.

İşte Erbap Okulları kategorisinde;Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi, Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Geyve Sinan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.

İş'te Erbap Öğretmenleri kategorisinde;Akyazı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Öğretmeni Erkan Ölmez, Sakarya Mesleki Eğitim Merkezi Elektrik Elektronik Teknolojisi Öğretmeni Tekin Bayer, Geyve Sinan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Elektronik Teknolojisi Öğretmeni Ümit Ürkmez, Ümit Erdal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojisi Öğretmeni Mustafa Serdar Mutlu, Söğütlü Çok Programlı Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni Fatih İpek.

İş'te Erbap Öğrencileri kategorisinde;Hendek Yenimahalle MTAL öğrencisi Şevval Baycan, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi öğrencisi Şermin Tür, Sezginler MTAL öğrencisi Eyüp Yıldırım, Ümit Erdal MTAL öğrencisi Muhammed Yiğit Öztürk, Akyazı MTAL öğrencisi Batuhan Aktaş.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2769027/iste-erbap-odulleri-verildi