Orman İşletme'den 'Okullar Hayat Olsun' projesi

Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz başkanlığında Bölge Müdür Yardımcısı Yusuf Şahin, Yaşar Sarı, Musa Çelebi, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Reşat Benli, Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü Ziya Karagüzel ve Makine İkmal Şube Müdürü Yüksel Şavak?tan oluşan heyet 06.45?te mesaiye başladı.

Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğünün, müdür ve görevlileri ile gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında, İşletmenin yapması gereken mevzuat ve çalışmalar hakkında bilgi verildi. Odun Dışı Orman Ürün ve Hizmetlerinin önemi tüm İşletme çalışanlarına aktarıldı.

Ayrıca toplantıda Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında bir pilot okul belirlenmesi ve fidan dikiminin yapılması, teknik gözlem ve denetim sonuçlarının düzenli olarak tutulması, mesire yerlerinin denetimi, ölçüm ve kontrol yapılarak rapor hazırlanması, sene sonuna kadar üretimlerin tamamlanması, bölme cetvellerinin her bölme için yapılması ve kontrol edilmesi konularında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda Bölge Müdürü Türkyılmaz, Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğünün genel durumunun iyi olması ve Şeflik bazında damgalama hedefini tutturmasından dolayı çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederek başarılar diledi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2769149/orman-isletmeden-okullar-hayat-olsun-projesi