"Milli Görüş'ün temelinde hizmet var"

Özlemle bekleniyoruz

Arifiye'de gördüğü büyük ilginin 31 Mart seçimlerine yansıyacağını kaydeden Fahrettin Bay, "Gittiğimiz her yerde partimize büyük teveccühle karşılaşıyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor. Görüyor ki Milli Görüş belediyeciliği her yerde özlemle bekleniyor. Arifiye'de İsmail Kul kardeşim, inşallah 1 Nisan'da göreve gelecek ve efsane belediyeciliği geri getirecek" dedi.

"Kibir değil tevazu"

Büyükşehir Başkan Adayı Fahrettin Bay, "Şahısların başarı veya başarısızlıkları, inandıkları ilke ve kurallardan kaynaklanır. Hakk'ı üstün tutanlar, ibadet aşkıyla çalışanlar, ülkesine ve insanlığa büyük hizmetler yaparlar. Çünkü Milli Görüş'ün temelinde dürüstlük vardır, samimiyet vardır. Öfke değil şefkat, zulüm değil adalet, kibir değil tevazu vardır. Bizi farklı kılan da bu değerlerdir. Bu duygularla belediyeleri yönetmeye talibiz." dedi.

En kaliteli hizmet

Açıklamasında Sakarya'nın teknik ve fiziki sorununlarının farkında olduklarını dile getiren Fahrettin Bay, "Sakarya'nın ve tüm ilçelerinin teknik ve fiziki sorunlarını, yaşamsal meselelerini iyi biliyoruz. Uzman ekibimiz bunlar için ayrı ayrı projeler hazırladı. Ulaşımdan, altyapıya, sosyal yaşamdan teknik hizmetlere kadar pekçok alanda vizyon projelerimiz var. İnşallah 1 Nisan'da büyük bir özveri ve gayretle bu sorunların üstesinden gelmek için cansiperane şekilde çalışacağız. Halkımız bizlere güveniyor destek veriyor. İnşallah bu destekle ve güçle Sakarya'nın her bir köşesine ve Arifiyemize hizmetin en kalitesini getireceğiz." dedi.

"Farkı göreceksiniz"

Açıklamasının devamında Bay, "Ne israftan yana olduk, ne de eksik hizmet verilmesinden yana. Görev aldığımız belediyelere bir bakın; o bölgelerde halkın yüzleri hep güldü. Bunun sebebi basit; ehil kadrolarla iş yapacaksınız. Hakkı üstün tutup, halkın içinde olacaksınız. Bizdeki yönetim anlayışı budur. Saadet Partili her arkadaşım istişareye büyük önem verir. Bizler bu yüzden belediyelerde başarıyı yakalamış bir partiyiz. İnşallah 1 Nisan'dan sonra farkımızı herkes görecek." açıklamasında bulundu.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2770003/milli-gorusun-temelinde-hizmet-var