Yeşilçam'ın yıldızı Hendek'te toprağa verildi

Hekimoğlu'nu son yolculuğunda ayrıldığı eşi Selma Güzel, kızı Gizem Hekimoğlu ve yakınları yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncular Nuri Alço, Serdar Gökhan, Teoman Ayık, Tuğrul Meteer, Bülent Polat, Murat Ormiyak, Erol Taşçı, Muarrem Erdemir ve Ünal Kızılkaya da cenaze namazına katılarak acılı aileye taziyelerini iletti.

Mahmut Hekimoğlu'nun Almanya'da yaşayan kardeşi Bülent Hekimoğlu, cenazeye defin sırasında yetişti.

Kansere yenik düşen Yeşilçam'ın sevilen oyuncularından 62 yaşındaki Mahmut Hekimoğluvasiyeti üzerine Hendek İlçesi'nde annesinin mezarının yanında toprağa verildi.
İstanbul TeşvikiyeCamii'nde kılınan cenaze namazının ardından Mahmut Hekimoğlu'nunnun cenazesi ilimize getirildi

CENAZE NAMAZI KILINDI

Ölümünden önce Hendek İlçesi Kalayık Mahallesi'nde 2 yıl önce toprağa verdiği annesinin mezarının yanına gömülmek istediğini vasiyet eden Mahmut Hekimoğlu'nun cenazesi annesinin evine son kez getirildi.

Mahmut Hekimoğlu'nun cenazesini anne evinde akrabaları ve sanat camiasının tanınmış isimleri karşıladı.Hekimoğlu'nuncenazesi evde alınan helalliğin ardından anne Nezaket Hekimoğlu'nun mezarının bulunduğu Kalayık Mezarlığı'na getirildi. Ünlü oyuncunun cenazesi defnedilmeden önce bir kez daha cenaze namazı kılındı.

ACILI AİLE TAZİYELERİ KABUL ETTİ

Hekimoğlu'nu son yolculuğunda ayrıldığı eşi SelmaGüzel, kızı Gizem Hekimoğlu ve yakınları yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncular Nuri Alço, Serdar Gökhan TeomanAyık, Tuğrul Meteer, Bülent PolatMurat Ormiyak, Erol Taşçı ve Muarrem Erdemir de cenaze namazına katılarak acılı aileye taziyelerini iletti.

Mahmut Hekimoğlu'nun yakın arkadaşları olan ünlü oyuncular Nuri Alço ve Serdar Gökhan, defin işlemi üsırasında kazılan mezarın yanına oturarak dakikalarca gözyaşı döktü.

İkili yakın dostlarının cenazesinin başından toprağa verilene kadar bir an olsun ayrılmadı.

Sanat camiasının ünlü isimleri, cenaze defnedildikten sonra yapılan duanın ardından mezarlıktan ayrıldı.

Cenazeden görüntüler

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2770586/yesilcamin-yildizi-hendekte-topraga-verildi