51 Kick-Bokscu terfi etti

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel 51 Kick-Bokscunun, terfi imtihanında heyecanlarına ortak oldu.

Şen Samuray Kick-Boks Kulübü ve Erenler Halk Eğitim sporcuları Yeni kuşaklarına kavuşmak için heyecanla ter döktüler. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Kick-Boks Sakarya İl Temsilcisi Hayri Ad, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Erenler Belediyesi Meclis Üyesi Cevdet Koç ve sporcu velileri geleceğin şampiyonlarını yalnız bırakmayarak heyecanlarına ortak oldular.


Şen Samuray Antrenman Salonunda gerçekleşen Kuşak Terfii İmtihanında ter döken 51 sporcu hünerlerini sergilerken gösterdikleri performans veliler tarafından alkışla karşılık buldu. Kuşak İmtihan sonrasında velilerin elleri ile hazırladıkları ikramlar katılımcılar tarafından afiyetle yenildi.


SakaryaGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , Kulüplerin çalışmalarını önemsiyoruz. Toplumun birlik veberaberliğinin devamı için , sporun önemi oldukça büyüktür. Aynı zamanda spor , yavrularımıza disiplin katacaktır. Siz velilerin göstermiş olduğu öz verilerinden dolayı , hepinizi tebrik ediyorum.Sporcuları başarılarından dolayı kutluyorum. Antrenörümüz İbrahim Şen'i tebrik ediyorum? dedi.


Kick-Boks Atrenörü İbrahim Şen; "Bizler uzun yıllardır, Kick Boks ve yakın savunma sporuna hizmet ediyoruz. Umudumuz gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, becerilerini geliştirmek, vatana vemillete faydalı iyi insan olmalarını sağlamaktır. Özel ve resmi müsabakalara sık sık katılarak tecrübelerini artırmalarını arzu ettiğimiz yavrularımız Milli formayı giyerek bizlerionurlandırmaları en büyük hayalimizdir. Yavrularımızın heyecanlarına ortak olan değerli büyüğümüz Bakan yardımcımız Hasan Ali bey'e, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'e, Kick Boks Sakarya İl Temsilcisi Hayri Ad'a, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz'a, Erenler Belediyesi Meclis Üyesi Cevdet Koç'a ve tüm katılımcılara teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2771027/51-kick-bokscu-terfi-etti