Erenler'de gündem bin yataklı hastane...

Erenler Belediyesinin Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Cavit Öztürk başkanlığında toplandı. İlçedeki imar uygulamaları hakkında görüşmelerin ardından konu ilimize yapılması planlanan Bin Yataklı Hastanesine geldi.

Milliyetçi Hareket Partili Meclis Üyesi Ahmet Hacıeyüboğlu, hastanenin Erenler'e inşasını tam desteklerini belirterek, "Hastane projesi konusunda Erenlerliler olarak birlik olmalıyız. İlçemizin konumu açısından Sakarya için en doğru tercih Erenler olacaktır. Bu konuda Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü destekliyoruz" şeklinde konuştu.

"En Doğru Yere Karar Verilecektir"
1000 yataklı hastanenin Erenler'e yapılması için çaba sarfettiklerini belirten Başkan Öztürk ise, "Bu hizmeti sadece ilçemiz açısından değil Sakarya'nın tüm vatandaşlarını düşünerek Erenler'e istiyoruz. Arazi için uygun olan yerlerimizi belirledik. Öncelikle hastanenin yatırım planlamasına alınması gerekiyor. Daha sonra Sakarya için en doğru yer belirleneceğine ve hastanenin yapımına başlanacağına inancımız tam." ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2772097/erenlerde-gundem-bin-yatakli-hastane