Mustafa Kamalak Kent Meydanı'nda konuştu...

MEDYABAR.COM / Azim ÇELİK

YETİM HAKKI KORURCASINA KORURUZ

Genel Başkan Mustafa Kamalak düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada 30 Mart Yerel Seçimleri hakkında ve gündemek dair bir çok konuda çeşitli açıklamalarda bulundu. Partisinin seçim öncesi yaptığı seçim çalışmalarını anlatan Mustafa Kamalak Saadet Partisi'nin il ve ilçelerde iktidara gelmesi halinda yapılacak olan çalışmaların büyük bir özveriyle olacağınını belirtirken,"Biz belediyeyi teslim aldığımız zaaman her bir malvarlığını bir yetim hakkını korurcasına koruruz" şeklinde konuştu.

O BÜTÇEDE HERKESİN HAKKI VAR

Saadet Partisi'nden belediye başkanı adayı olan kişilerin iktidara gelmesi halinde, belediye bütçelerinin dikkatli kullanacaklarını söyleyerek belediye bütçelerinde fakirin, yetimin her insanın hakkının olduğnun altını çizerek şunları söyledi:"İktidara gelen bir belediye başkanımız belediye başkanlığına oturmadan, belediyedeki mevcut telefonun yanına kendi parasıyla özel telefon çektiriyor. Belediye bütçelerinde, o bütçede fakirin fukaranın yetimin aziz milletin her ferdinin parası var, hakkı var diyor. Bir kısım akraba ile çoluğumla çocuğumlabuluşmak mecburiyetinde olduğumuz zaman bu masrafıda benim kendi paramla karşılamam lazım diyor"

Kamalak yaptığı konuşmada, 30 Mart Yerel Seçimleri'nin önemini savunarak, çeşitli açıklamalar yaptı. Yerel seçime 8 gün kala Genel Başkan Mustafa Kamalak'ın yaptığı miting, aynı zamanda yerel seçim öncesi yapılan son miting oldu..

Haberin Videosu

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2772108/mustafa-kamalak-kent-meydaninda-konustu