Eski başkanlar diken üstünde!

Aziz Duran döneminden bugüne kadar herkesin dönemi tek tek incelemeye alınırken, güncellenen borç durumunun ardından dönemin başkanları ve yönetimlerine üzerlerine düşen borç miktarının açıklanacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

Sakaryaspor A.Ş.'de en son İsmail Gürses döneminde borçların ayrıntılı raporu çıkarılırken, şimdi de Vergi Dairesi'nin borçlar üzerinde güncelleme yaptığı belirtiliyor.

Sakarya Halk Gazetesinin haberine göre Sakaryaspor'da en son İsmail Gürses döneminde Mali Müşavir Ramiz Şavaş tarafından çıkarılan borçlar güncellenecek.
Sakarya Vergi Dairesi Sakaryaspor A.Ş.'nin devlete olan borçlarını yeniden incelemeye alırken, kongre tarihlerinin günü gününe işlenmeye başladığı öğrenildi. Herkesin kendi döneminden sorumlu olduğu öğrenilirken, başkanlar ve yöneticiler diken üstünde duruyor.

Sakaryaspor'da İçişleri Bakanlığı direktifiyle gerçekleştirilen hesap incelemelerinde sona gelindiği ve şimdi sonran geriye doğru kalem kalem kimlerin dönemin ne kadar borcun olduğunun belirlenmesine sıranın geldiği belirtiliyor.

Başkanlar kongre ile geldikleri günden yine kongre ile devrettikleri güne kadarki A.Ş. harcamalarından sorumlu tutulacakken, Dernek üyelerinin herhangi bir sorumluluğunun olmadığı ifade ediliyor..

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2772174/eski-baskanlar-diken-ustunde