DP adayı Karabaş'tan 'sandıklara sahip çıkın' çağrısı

Demokrat Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cengiz Karabaş, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde parti üyelerine "sandıklara sahip çıkın" çağrısında bulundu.

Karabaş, "Herkes oyunu kullansın. Kararsız düşünenler ise sandığa geldiğinde iyice düşünerek karar versinler. Sandıktan çıkan sonuç çok önemli. Biz sandığa ne kadar sahip çıkarsak, sandıktan çıkan sonuç da o kadar güçlü olacak. Sandık bizim kültürümüzde, bizim geleneğimizde namustur. Biz sandığı namusumuz olarak görürüz. Sandık görevlilerimizin 31 Mart günü oylar sayılıp bitinceye kadar gerçekleştirecekleri mücadele çok çok önemli. Bunu geçtiğimiz seçimlerde de sıklıkla başka şehirlerde yaşadık. Biz sandığa ne kadar sahip çıkarsak, sandıktan çıkan sonuç da o kadar güçlü olacak" Dedi.

Sakarya, Tarım ve Hayvancılıkla gelişebileceğini ifade eden Karabaş, diğer adayların sunduğu projelerin boş projeler olduğunu ifade etti.

Karabaş, "Esas Sakarya'ya hizmet Tarım ve Hayvancılığa yapılacak olan destektir. Diğer projeler bir hayaldir. 2014 yılında Sakarya Nehri kenarına bir HES yapıldı. Peki, bu HES köylüye bir faydası oldu mu? Olmadı" diye konuştu.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2772343/dp-adayi-karabastan-sandiklara-sahip-cikin-cagrisi