SAÜ'lü öğrencilerden anlamlı proje

SAÜ Sapanca MYO Halkla İlişkiler Bölümü Öğrencileri lösemili çocuklar için kan toplama ve farkındalık yaratma adına sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirecekler.

KENAN SOFUOĞLU'NDAN TAM DESTEK

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrencilerin düzenleyeceği ''Bir Selfie de Benim İçin'' sosyal sorumluluk projesine Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun da tam destek vereceği öğrenildi.

ADAPAZARI AKM ÖNÜNDE

Sakarya protokolünün de katılmasının beklendiği proje 5 Nisan Çarşamba Günü Adapazarı AKM önünde gerçekleştirilecek. Pek çok sponsorun da katkı sağladığı sosyal sorumluluk projesi etkinliğine Kenan Sofuoğlu 12:00 ? 14: 00 saatleri arasında katılacak.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN KAN BAĞIŞI

''Bir Selfie de Benim İçin'' etkinliği 5 Nisan Çarşamba günü sabah 10:00 ile 19:00 saatleri arasında lösemili çocuklar için Adapazarı AKM önünde gönüllülerden kan bağışı toplayacak. Kan bağışı yapan gönüllüler küçük hediyelerin yanı sına Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu ile de selfie çektirecekler.

YOĞUN DESTEK BEKLENİYOR

Adapazarı AKM önünde yapılacak olan sosyal sorumluluk projesi izin belirlenen ''Bir Selfie de Kan Ver'' sloganı kapsamında, Sakaryalılar'ın kan bağışına yoğun destek vermesi bekleniyor.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI AKTİF

''Bir Selfie de Benim İçin'' sosyal sorumluluk projesiyle ilgili gelişmeleri takip etmek için @benimicinselfie Twitter hesabı ve Bir selfie de benim için Facebook hesaplarının yayında olduğu açıklandı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2773565/saulu-ogrencilerden-anlamli-proje