Alişan'dan İsen'e ziyaret

Ziyaretler çerçevesinde görüştüğü Milletvekili İsen esnaf ve sanatkarı için mücadele eden Alişan'ı takdir ettiğini söyledi.

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ak Parti Sakarya Milletvekilleriyle mecliste görüşen Alişan esnaf ve sanatkarın sorunlarını ve beklentilerini aktardı. Alişan'ın Mustafa İsen'e gerçekleştirdiği ziyarette gündem esnaf ve sanatkarın gelişmesi için yapılan eğitim çalışmaları ve Çıraklık Arama Konferansı oldu.

Projelerimizi destekledi

Esnaf ve sanatkarın en büyük sorunlarından birisine çözüm bulmak için gerçekleştirilen Çıraklık Arama Konferansında Milletvekili İsen'in büyük destek verdiğini belirterek "Sayın Milletvekilimiz Mustafa İsen, Ankara'da çok önemli görevlerde bulundu. Müsteşar, Cumhurbaşkanlığı genel Sekreteri ve şimdi de vekil olarak şehrine hizmet veriyor. Biz vekilimizin her dönem esnaf ve sanatkarının yanında olduğunu biliyoruz. Özellikle mesleki eğitim ve Çıraklık Arama Konferansı projelerimize ciddi katkıları olmuştur. Kendilerine esnaf ve sanatkarımız adına teşekkür ediyorum"dedi.

Çalışmalarınızı takdir ediyorum

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Mustafa İsen "SESOB Başkanımız yıllardır esnaf ve sanatkarının kendini yenilemesi için gayret sarf ediyor. Esnaf ve sanatkarının derdiyle dertleniyor, sorunlarına çözüm üretmek için çalışıyor. SESOb Başkanımız Hasan Alişan'ın çalışmalarını takdir ediyorum. Çıraklık Arama Konferansı ülkemize örnek olmuştur. O proje mesleğin geleceği açısından yol haritası olacaktır. Başkanımızın esnaf ve sanatkarımız adına taleplerini dinleyip, istişarelerde bulunduk. Hükümetimizin esnaf ve sanatkarlarımızla ilgili destekleri devam edecektir"dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2773829/alisandan-isene-ziyaret