Köfteci Erdoğan'ın çiftliğinde iftar keyfi

%100 dana etiyle hazırladığı leziz köfteleri beğeniye sunan ve ünü Türkiye'ye yayılan Kazımpaşa Köftecisi yaz ayının dagelmesiyle birlikte damak tadını doğayla buluşturdu. Kazımpaşa'da bulunan Erdoğan'ın çiftliğinde konuklarını ağırlayan Köfteci Erdoğan, yeşilin ortasında, keyifli bir yemek imkanı sunuyor.

Son derece güvenli olan Erdoğan'ın çiftliğinde çocuk oyun parkları bulunurken, çoçuklara yönelik hazırlanan animasyonlar, profesyonel animatörler eşliğinde çoçuklarınıza keyifli anlar yaşatacak.

Ramazan ayına özel iftar menüleri ve programlar hazırlayan Köfteci Erdoğan, kaliteyi yine Sakaryalılarla buluşturmaya hazırlanıyor.Yarım asıra yaklaşan kurumsallığıyla Ramazan ayına özel hazırlıklarını yapan Meşhur Kazımpaşa Köftecisi Erdoğan tüm Sakaryalıları Köfteci Erdoğan'ın çiftliğine davet etti.
Nezih bir ortamda şehrin gürültüsünden uzak yeşilin içinde deve kuşları, kazlar, tavşanlar, hindiler, tavuz kuşları ve çeşitli hayvanlardan oluşan mini hayvanat bahçesi bulunan, 1000 kişilik kapasitesiyle Erdoğan'ın Çiftliği Adapazarı'nı kuşbakışı seyredebileceğiz adeta panoramik görüntü sunan bir konumda yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:
0532 666 55 65-0264 339 18 00

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2773956/kofteci-erdoganin-ciftliginde-iftar-keyfi