Hendek’ten konut hamlesi

Yaptığı 750 adet konutla ödül alan Hendek Belediyesi 1500 yeni konut daha yapacak. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, daha öce 750 adet konut yaparak vatandaşlara teslim ettiklerini, vatandaşlardan gelen talep üzerine 1500 yeni konut yapmak için düğmeye bastıklarını söyledi.Denizbank Kamu Finansmanı Grubu Satış Müdürü Melih Ergün, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'yi ziyaret ederek Hendek Belediyesi'nin yapmak istediği konutlarla ilgili görüştü.

4997 başvuru var

Hendek Belediyesi'ne 4997 vatandaşın konut yapılması için müracaat ettiğini ifade eden Başkan İnci, vatandaşların bu talebine duyarsız kalmalarının mümkün olmadığını ve 1500 konut yapmak için gereken arsayı aldıklarını belirtti. İnci, " Şu anda arsalarımızla ilgili anlaşmalarımızı yaptık. Bankalarla görüşerek kredi koşullarını araştırıyoruz. Çünkü vatandaşlarımız bu evleri alırken bir miktarını nakit diğer miktarını da kredi olarak ödeyecekler." dedi.

Denizbank geldi

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'yi ziyaret ederek Hendek Belediyesi'nin yapmak istediği konutlarla ilgili görüşen Denizbank Kamu Finansmanı Grubu Satış Müdürü Melih Ergün, Hendek'in hızlı bir sanayileşme ve gelişme sürecinde olduğunu ve bununda dikkatlerini çektiğini belirterek, Hendek Belediyesi ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2774307/hendekten-konut-hamlesi