Saadet'in Serdivan Adayı Zeki Düzgider oldu

Seçimlere girecek adaylarını açıklamaya devam ettiklerini söyleyen Eyüp Yıldırım, İlçe başkanları toplantısında gündemi değerlendirdi.

1989'da başlayan yerel iktidarlardaki destansı hizmetlerle, borç yükü ile yıkılmış belediyecilik anlayışını tarihe gömdüklerini, bayındırlık ve sosyal belediyecilikte çığır açan Milli Görüş belediyeciliğinin 31 Mart sabahı, yeniden hayata geçeceğini vurgulayan İl Başkanı Eyüp Yıldırım, "Belediyeler biz de iken, iktidar değildik. Bu nimetlerden yoksun bir şekilde halkımıza en iyi hizmeti verdik. Halkın belediyelerle olan kopuk yapısını ortadan kaldırdık. Başkanlar halk meclislerinde dertleri dinledi. Sahip oldukları inançtan dolayı tekeden süt çıkartma anlayışı ile en iyi hizmeti yaptık" dedi.

Rüşvet alanda verende melundur tabelalarını belediyelere astıklarını ve rüşvet ile yolsuzluğun önüne geçtiklerini anlatan Yıldırım; "Biz de Milli Görüş içinden geldik" diyenler bugün mütahit belediyecilik anlayışı ile müflislikten belediye bütçeleri borç batağına batmıştır. Türkiye'de Sakarya 5.en borçlu belediyedir. Ak Parti'nin belediyeciliğinde 570 milyon lira borç yapan büyükşehir millete hak ettiği hizmeti verememiştir" şeklinde konuştu.

16 İlçe Başkanı ve Belediye Başkan adaylarını hazır bulunduğu toplantıda konuşmasını sürdüren Yıldırım hedeflerini açıklayarak, Serdivan adayını tanıttı; "İnşallah bu seçimlerde, en iyi şekilde hazırlanan Saadet Partisi en iyi adaylarla milletimizin karşısına çıkacak, projelerini anlatacaktır. 16 ilçemizin 8 ilçesinde belediye başkan adaylarımızı açıkladık. Adaylarımız bölgelerinde milletle buluşacak ve projelerini anlatacaktır. Bu seçim Saadet Partisi ile Ak Parti arasında geçecektir. Tüm teşkilatlarımızla en iyi şekilde seçimlere hazırlanıp, milletimize hak ettiği hizmetleri vereceğiz" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2774505/saadetin-serdivan-adayi-zeki-duzgider-oldu