Ak Partili başkanın geleceği konuşuluyor

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti teşkilatlardan sorumlu genel başkanı Süleyman Zorlu Marmara bölgesi İl ve ilçe başkanları ile İstanbul İl teşkilatında bir araya gelerek yapılacak kongreler hakkında bilgi verdi.

Soylunun toplantıda İl ve İlçelerde tek liste seçime girmeleri hakkında İl ve İlçe başkanlarına uyardığı da gelen bilgiler arasında.İlçeler içerisinde ilk kulisler ise Akyazıda başladı. İlçede eski ilçe başkanları ve eski yöneticiler sık sık bir araya gelerek yaklaşan ilçe kongresinde nasıl hareket edecekleri planlarını yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde muhalefet kanadı tarafından ilçe merkezindeki bir kebapçıda bir toplantı yapıldı.Gerçekleşen bu toplantıya ilçede geçmişte ilçe başkanlığı, ilçe yönetim kurulu üyeliği, kurucu üyeler, köy ve mahalle temsilcileri kıyıda kenarda kalmış partililer katıldılar.

Yemeğe katılım bir hayli yüksekti.Burada herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat yaklaşan ilçe kongresine kimlerin aday olması gerektiği konuşuldu.Yapılan sohbetlerde mevcut yönetimin adı dahi geçmezken ilçede yaşayan ve Partiye hizmet etmiş ilçe başkanlığına yakışacak isimleri konuşuldu.

Yapılan sohbetlerde ilçe başkanlığı için ilçede yüksek okul mezunu teşkilatta görev yapmış bir kişinin çalışmalar yaptığı önümüzdeki günlerde bir basın toplantısıyla adaylığını açıklayacağı kulislerde en çok konuşulan konular arasında.

Ak Parti Akyazı ilçe başkanlığına atanan Fevzi Bora'nın da ilçe kongresinde aday olmak istediği konuşuluyor

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2774738/ak-partili-baskanin-gelecegi-konusuluyor