Ak Parti kadın kolları başkanını acıya boğan olay!

Alınan bilgilere göre Hendek Ak Parti Kadın Kolları başkanı Fatma Gülşen Dursun'un lise yi yeni bitiren ve hafta sonu üniversite sınavına giren oğlu Ömer Dursun bugün Cebeci'de serinlemek için girdiği denizde bir anda gözden kayboldu.

Ömer Dursun (18) 4 arkadaşı ile öğle saatlerinde serinlemek için denize girdi. Dört arkadaşı ile denize giren Ömer arkadaşlarıyla beraber birden gözlerden kayboldu.

Yaşanan panik sonrasında Arama kurtarma ve 112 acil ekipleri bölgeye sevk edildi.Arama kurtarma çalışmaları sonucunda 4 arkadaşı sağ olarak denizden kurtarıldı.
Ancak Ömer Dursun derin dalgalar arasında birden kayboldu. bölgeye sevk dilen dalgıçlar ve botlar ile devam ederken Hendek Kaymakam'ı Mustafa Ayhan, Hendek Belediye başkan Ali İnci Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel Ak Parti Kaynarca Gençlik Kolları Başkanı Bertu Yıldız Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan Bölgeye giderek gergin bir bekleyiş içerisine girdiler.
Arama Kurtarma Çalışmaları sonuç vermeyince Sahil güvenlik gemileri ve Ankaradan gelen Tarayıcı Uçak devreye girdi arama çalışmaları hala sürüyor

Serhat Yağız Olay Yerinden Bildirdi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2775048/ak-parti-kadin-kollari-baskanini-aciya-bogan-olay