Emine Erdoğan torun sevincini böyle yaşadı

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından elde edilen bilgiye göre, Erdoğan ailesinin erkek torunları gece İstanbul'da dünyaya geldi.

Berat ve Esra Albayrak çiftinin dünyaya gelen bebeklerinin Ahmet Akif (10) ve Mahinur (6) adlı iki kardeşi bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diğer iki torunu ise Bilal ve Reyyan Erdoğan'ın çocukları olan Ömer Tayyip (9) ve Ali Tahir (2)

PROGRAMINI İPTAL ETMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da bu sabah katılacağı programı iptal etmişti. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından iptal nedeniyle ilgili bir açıklama yapılmamıştı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşiEmine Erdoğan ise 5'nci torununun dünyaya geldiği bugün Sakarya Üniversitesinde düzenlenentoplantıya katılmak üzere ilimize gelmişti..

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan 5'inci torununun dünyaya gelmesinin mutluluğunu yaşayarak, "Allah herkese nasip ettin. Çok mutluyum" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sakarya Üniversitesi'nde düzenlenen "Uluslararası Disiplinler Kadın Çalışmaları Kongresi" ne katıldı. Sakarya Üniversitesi kampüsü içerisindeki alana inen helikopterle gelen Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun da katıldığı kongreye katıldı. Emine Erdoğan bir gazetecinin 5'inci torununun dünyaya gelmesi nedeniyle duygularını sorması üzerine, "Hayırlı olsun. Allah herkese nasip etsin. Çok mutluyum" dedi. Emine Erdoğan konferansdaki konuşmasının ardından tebrikleri kabul ederken, onuruna verilecek olan yemeğe katılmadan Adapazarı'ndan ayrıldı.

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2776228/emine-erdogan-torun-sevincini-boyle-yasadi