Karasu'daki Kadın Cinayeti'nde şoke eden iddialar!

Kanlı olay geçen Pazar akşamı saat 23.00 sırasında Karasu'nun Yalı Mahallesi Doğu KaradenizMahallesi 193. sokakta meydana gelmişti. Karasu'nun tanınmış müteahhitlerinden olan 37 yaşındaki Süleyman F. ile evli olan 34 yaşındaki Aysel Üstüntaş, yaklaşık iki yıl önce Aile Mahkemesi'nde boşanmıştı. Mahkeme çiftti boşarken çocukların velayetini anneye verirken, babaya da hafta sonları çocuklarını görmesine hükmetmişti.

8 el sıkmıştı

Geçen hafta sonu çocuklarını görmek için alan baba Süleyman F., hafta sonunu çocuklarıyla geçirmiş ve Adapazarı'nda oturan anne Aysel Üstüntaş ise Pazar günü çocuklarını almak için Karasu'ya gitmişti.
Doğu Karadeniz Caddesi'nde kendisine ait 54 B 8133 plakalı otomobille gelen Aysel Üstüntaş'ın aracını O.Ç. isimli şüpheli durdurmuş ve 8 el ateş ederek Üstüntaş'ı direksiyon başında öldürmüştü. Olay sonrasında iş adamı Süleyman F. gözaltına alınmış ve ifadesinin ardından mahkemece serbest bırakılmıştı.

Tehdit ediliyordu

Yaşanan bu olay sonrasında iki kız çocuğu annesi olan Aysel Üstüntaş Kuyumculu Köyü'nde toprağa verilmişti. Cenaze günü ağıtlar yakan acılı anne Nagihan Üstüntaş ise kızının ölümle tehdit edildiğini ileri sürmüş,"15 gün önce geldi ve burayı seçti. Bana 'Beni takip ediyorlar. Beni öldürecekler anne' dedi. Ben de kızıma 'Yanıma gel' deyince kızım Aysel bana 'Çocuklar okula gidiyor' dedi. Kızım bana 'Anne ben ölürsem yavrularıma bakar mısın' demişti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2776967/karasudaki-kadin-cinayetinde-soke-eden-iddialar