Erenler yıl sonunda 60 bin ton asfaltla buluşacak

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri birçok noktada asfalt ve yol çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, alt yapısı yenilenen ve vatandaşı bunaltan toz sorununu gidermek için aralıksız çalışıyor. Köy iken mahalle olan bölgelerde ki asfaltlama çalışmalarının büyük ölçüde tamamlandığı Erenler 'de alt yapı çalışmalarının da tamamlandığı bölgelerde asfaltlamalar sürüyor. Alt yapı ve yol çalışmaları nedeniyle adeta şantiyeye dönen ilçede yılsonuna kadar Erenler Belediyesi tarafından 60 bin ton asfalt atılacak.

BİRAZ DAHA SABIR

SASKİ tarafından yürütülen alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde asfaltlama ve parke çalışmaları yine SASKİ tarafından yürütülmekte. Kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarının devam ettiği bölgelerde oturan vatandaşların şikâyetlerini bildiğini aktaran Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk "İlçemizin alt yapısı için biraz daha sabretmemiz gerekiyor. SASKİ'nin çalışmalarını tamamladığı bölgelerde SASKİ tarafından hızla müdahale edilerek vatandaşlarımızın mağduriyetleri giderilecektir. İlçemizin sağlam alt yapıya kavuşması için hemşerilerimin duyarlı davranacağına inanıyorum" dedi

DAHA YAŞANABİLİR ERENLER İÇİN

"Altyapı sorunu olmayan her sokağımız asfalta kavuşacaktır" diyen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk "Hedefimiz bu yıl içerisinde Erenler Belediyesi olarak 60 Bin ton asfalt ile Erenlerimizi daha yaşanılabilir bir hale getirmek. Ayrıca vatandaşlarımızdan gelen şikâyet ve talepler üzerine, hasar gören yollar ekiplerimizce inceleniyor ve aciliyet durumuna göre bir çalışma planı oluşturuluyor. Belediyemizin sorumluluk alanında olan ve acil müdahale edilmesi gereken cadde ve sokaklarda asfaltlama veya yama çalışmaları yaparak mağduriyeti en aza indirmeye çalışıyoruz" dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2777649/erenler-yil-sonunda-60-bin-ton-asfaltla-bulusacak