Aydın, Sakaryaspor'un borçlarını açıkladı

MEDYABAR.COM

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın, kulüp binasında basınla bir araya geldi. Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada torba yasanın içerisinde yer alan yapılandırma işlemleri için başvuruların yapıldığını söyledi.

Yapılan araştırmalar sonrasında, Sakaryaspor'un vergi ve SSK borçları için her iki ayda bir 437 Bin 521 TL ödeneceği belirtildi. Başkan Aydın, yapılandırma kapsamında toplam 42 taksite bölünen borçların ödendiği takdirde yaklaşık 7 yıl içerisinde biteceğini kaydetti.

Başkan Aydın, toplantının devamında taraftarada sitem etti. Maçlara kaçak giriş yapanların, bilet alan taraftarlara saygısızlık yaptıklarını dile getiren Aydın, taraftarlara bu yönde çağrı yaptı.

ARA TRANSFER YOK

Süper Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta mücadele eden Sakaryaspor, son haftalarda çıktığı karşılaşmalarda 5 maçlık galibiyet serisi yakalamış ve zirvedeki yerini korumuştu. Yeşil siyahlı ekibin durumuyla ilgili gazetecilerin soruduğu soruları yanıtlayan Başkan Selahattin Aydın, sezonun ve ligin bitmesine uzun bir süre olduğunu ve takım olarak havaya girmeyeceklerini söyledi.

Ayrıca ara transfer konusunda da soruları cevaplayan Başkan Aydın, takım olarak durumun iyi olduğunu ve transfer gibi bir düşüncenin olmadığını dile getirdi. Başkan Selahattin Aydın, son zamanlarda Atatürk Stadı'nın yenilenmesi konusunda taraftarların isteğini yeni stad yapıldığı için karşılayamayacaklarını söyleyerek özür diledi.

İŞTE YAPILAN O BASIN TOPLANTISININ TAMAMI..

Haberin Videosu

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2777829/aydin-sakaryasporun-borclarini-acikladi