Başkan yazıcı'dan eğitime tam destek

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı okul ziyaretlerinde tespit ettiği eksiklikleri tek tek gideriyor. Son olarak Boztepe ilköğretim okuluna giden Başkan Yazıcı Boztepe ilköğretim okulunun bozuk bütün bilgisayarlarını tamir ve bakımlarını yaptırarak güçlenmelerini sağladı.

Boztepe ziyaretinde uğradığı Boztepe ilköğretim okulunun bilgisayarlarının arızalı olduğunu öğrenen Başkan Yazıcı buradaki tüm bilgisayarları bakım ve tamirlerini yaptırarak yeniden Boztepe ilköğretim okuluna gönderdi.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı; ''Bizim için önemli olan çocuklarımızı çağın araçları ile buluşturarak ve imkanları sonuna kadar kullanarak eğitimde bulundukları seviyenin daha da üstüne onları çıkartabilmektir.Okullarımızda yaptığımız seviye tespit sınavlarıyla da bunu hedeflemekteyiz.Belediyemizin Teknik ve Sosyal işlerinin devam ettiği zamanımızda en önemli gördüğümüz hizmet her zaman olduğu gibi eğitimdir'' dedi.

Bilgisayarları teslim etmek üzere tekrardan okula giden Başkan Yazıcı'yı çocuklar büyük bir çoşku ile karşıladı.çocuklar Başkanla tek tek sohbet ederek başkana sorular sordular ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2777905/baskan-yazicidan-egitime-tam-destek