7 sağlık ocağına doktor

Sakarya Halk Sağlığı Müdürü Aydın Erdoğan, Adapazarı ilçesi Çökekler, Ozanlar, Lokman Hekim, Akyazı ilçesi Dokurcun ile Beldibi, Söğütlü ilçesi ve Kocaali ilçesi Yenimahalle Aile Sağlığı Merkezlerinde boş bulunan 7 aile hekimliği kadrosuna yerleştirme yapılacağını açıkladı.

22 Ağustos 2012 tarihinde başlayacak olan müracaatların 27 Ağustos 2012 mesai bitimine kadar kabul edileceğini kaydeden Erdoğan, şunları söyledi..

"Yerleştirme işlemine katılmak isteyen hekimler, kendilerinden istenen belgeleri, Halk Sağlığı Müdürlüğü Evrak Kayıt Biriminde kayıt yaptırdıktan sonra, 27 Ağustos 2012 Pazartesi günü saat 17.00'a kadar Halk Sağlığı Kurumu Müdürlüğü Aile Hekimliği Uygulama Birimine şahsen elden teslim edeceklerdir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Müracaat süresinin bitimini takiben hizmet puanı ile ilgili itirazlar da dikkate alınarak hazırlanacak öncelik sıralaması ve başvuru gruplarına göre hazırlanan hizmet puanı sıralama listesi 28.08.2012 tarihinde kurumumuzun http://www.sakaryahsm.gov.tr/ adresinde ilan edilecektir"

Sakaryayenigun

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2778309/7-saglik-ocagina-doktor