Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
YARIN YİNE SORACAĞIZ

2015 yılı Brifing Raporu'nda yer aldığı belirtilen 21 hasarlı okulun durumuna ilişkin ilgililerden henüz tatmin edici yanıt gelmedi ama yanıt alıncaya kadar sormayı sürdüreceğiz.

Sakaryahalk
TOÇOĞLU HER YERDE

Sakarya'nın 16 ilçesinde yapılan projeler ve süren çalışmaları beyin takımıyla birlikte inceleyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun ilk durağı yenileme çalışması yapılan Demokrasi Meydanı oldu. Buradaki çalışmaları inceleyen Toçoğlu ardından her zaman yaptığı gibi esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yenisakarya
CADDE 54'ÜN TAKİPÇİSİYİZ

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Serdivan'da inşaatı devam eden Cadde 54 projesinde kamunun ciddi manada zarara uğratıldığını belirterek, "Şu an Danıştay aşamasında olan konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yenigün
ENERJİ DENİNCE BÜYÜKŞEHİR

Sakarya'da nehir üzerine kurulan HES'ten sonra elektrik üretiminin yeni adresi Katı Atık Depolama Sahası oldu. Başkan Toçoğlu, "2009 yılından bugüne depolanan atıkları kurulan sistemle enerjiye dönüştüreceğiz. Böylelikle 16 bin hanenin elektriği karşılanacak" dedi.

Adapazarı Akşam Haberleri
TRAJİKOMİK CEZA

Atatürk Bulvarı Ziraat Bankası önünde motosiklet sürücüsüne fahri trafik müfettişi tarafından emniyet kemeri kullanmadığı gerekçesiyşe ceza kesti. Sürücü ve firma sahipleri ceza makbuzu ellerine ulaşınca bütük şaşkınlık yaşadı.

Adapostası
İĞRENÇ OLAY!

Çay ocağı işletmecisi M.A'nın 13 ve 16 yaşındaki iki erkek çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi. Tacizci işyerini kapatıp kayıplara kaçti.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2778577/yerel-gazetelerde-bugun