GMYO'da "Gümrük İşlemleri" konferansı

Geyve Meslek Yüksek Okulu'nda gerçekleşen konferansa, okul müdürü Yrd. Doç. Dr. Nermin Akyel, öğretim üyesi Neşe Ülker Cenkçi ve öğrenciler katıldı.

Geyve MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nermin Akyel konferans açılış sunumunda özetle şunları söyledi "Bu konferans sizlerin bilgi ve donanım açısından dış ticaret bilgilerinizi pekiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulumuzdan mezun olduktan sonra "Ne olacağız, nasıl yapacağız" endişelerinizi yok edeceğine ve yardımcı olacağına inanıyorum. Bu konferanstan sonra düşünceleriniz umuyorum çok farklı olacak. Hepinize hoşgeldiniz diyorum" dedi.

Üniversite öğrencileri konferansla ilgili; ''Dış Ticaret Kapsamında Gümrük İşlemlerinin Yeri ve Önemi'' konulu konferansa Müdürümüz Yrd. Doç.Dr. Nermin Akyel ve Gümrük Müşaviri Seyfettin Karataş katılımları ve destekleri ile bizi onurlandırmışlardır, kendilerine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Gümrük Müşaviri Seyfettin Karataş; "Müşavir olduktan 2 sene sonra Geyve MYO'da derslere girdim, Okan Üniversitesi'nde de ders verdim. Konferansımızın konu başlığında olduğu gibi Gümrük İşlemlerinin Dış Ticarette Yeri ve Önemi çok büyük. Bu anlamda umuyorum öğrencilerimize katkı yapmışızdır" dedi.

Konferans sonunda, öğretim üyesi Neşe Ülker Cenkçi, GMYO adına Gümrük Müşaviri Seyfettin Karataş'a "Teşekkür Belgesi" takdim etti.

(Geyve.com)

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2778629/gmyoda-gumruk-islemleri-konferansi