Gündemi konuştular

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden ve İl Gençlik Kolları Yönetim kurulu üyelerinin katıldığı söyleşide güncel problemler, yeni anayasa çalışmaları, dünya ve Türkiye gündemine ele alındı.

İl Başkanı Uncuoğlu, AK Parti hükümetinin ülkemizin istikrar sembolü olduğunu belirterek, "Tüm Türkiye'yi farklılıklarıyla kucaklayan, onları bir araya getiren bir politika ile görev yapmaktadır. Dünya gündemine uzak kalmayan yeri geldiğinde yön verebilen bir Türkiye oluşturulmasında önemli adımlar atılmıştır. Arap dünyasındaki gelişmelerde Türkiye'ye olan teveccühün ne derece değiştiğini gözlemekteyiz. Türkiye'nin önündeki en önemli meselelerden bir tanesi de Anayasa sorunudur. Yeni Anayasa tüm halkın desteğiyle oluşturulduktan sonra daha güzel bir ülke bizleri bekliyor olacaktır" dedi.
AK Parti'nin gençlere önem veren, gençlerin her anlamda yanında yer alan, onlarla birlikte hareket eden yegane parti olduğunu ifade eden Uncuoğlu, "Gençlerin siyasetin içinde yer alması, onların vizyonlarının bu anlamda da genişlemesi ve depolitize olmuş yapıdan uzaklaşması Türkiye'mizin lehinedir. Ülkemizin geleceği için gençlerimizin siyasetin içinde olmaları ve görev almaları bu nedenle de çok önemlidir. Bir başka açıdan bakarsan bu ülkenin geleceği onların elinde olacak ve yönetim kadrolarında zamanı geldiğinde onlar olacaktır" diye konuştu.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2779333/gundemi-konustular