Şehitler için mevlüt okutuldu

Güneşler Merkez Cami'nde şehitlerimiz için okutulan mevlüde Vali Mustafa Büyük, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli,İl Müftüsü İlyas Serenli, Adapazarı Müftüsü S. Emin Arvas, , İstanbul'dan konuk olarak gelen ve Sakarya'da görev yapan seçkin Hafızlar, Şehit ve Gazi yakınları, din görevlileri ve çok sayıda davetli katıldı.

RAHMETLE ANIYORUZ
Adapazarı MüftüsüEmin Arvas, böyle anlamlı bir günde böyle bir programla şehitlerimizi yâd etmekten duyduğu mutluluğu ifade etti. Sakarya Müftüsü İlyas Serenli ise " Vatanımızı kanlarıyla sulayan ve mukaddes değerler uğruna şahadet şerbeti içen Aziz Şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. Böyle anlamlı bir organizasyonun gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum"dedi.

YEMEK İKRAMI YAPILDI
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise böyle anlamlı bir günde bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek " Çanakkale şehitlerimizin azim ve inancıyla 99 yıl önce geçilmemiştir. Bugün de yarında geçilemeyecektir."dedi. Ayrıca '18 Mart Şehitleri Anma ve Kur'an Ziyafeti' programına katılan tüm misafirlere yemek ve çay ikramı yapıldı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2779572/sehitler-icin-mevlut-okutuldu