Vali Büyük'ten 'Yeni Yıl' mesajı

Vali Mustafa Büyük'ün mesajı şu şekilde:

Saygıdeğer Sakaryalılar;

Yeni bir yıla daha sizlerle girmenin mutluluğunu yaşıyorum. Birlikte olduğumuz 2013 yılı içinde ilimizin ihtiyaç duyduğu yatırım ve hizmetleri gerçekleştirmeye gayret gösterdik. Gerçekleşen tüm hizmetlerde Saygıdeğer Halkımızın, Sayın Milletvekillerimizin, her kademede görev ifa eden yönetici, memur ve işçilerimizin, basın kuruluş ve mensuplarımızın büyük payı olmuştur. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

Ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmanın bütün güzelliklerine ve imkânlarına sahip Sakarya'mızı istenilen gelişmişlik düzeyine çıkarabilmek en büyük hedefimizdir. Bizler her derecedeki kamu görevlileri 2014 yılında da halkımıza daha çok sosyal ve ekonomik imkân sunabilmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız.
Bu duygularla; yeni yılın Ülkemize ve Milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, bu vesile ile Sevgili Sakaryalı vatandaşlarımızın her derecedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2779596/vali-buyukten-yeni-yil-mesaji