Feci kazanın kahreden ayrıntıları ortaya çıktı!

MEDYABAR.COM

Feci kaza, dün Kocaali ilçesi Kocaali-Akçakoca yolu Alandere mevkiinde üzerinde meydana gelmişti. Mehmet Kaya idaresindeki otomobilkontrolden çıkması sonrası karşı şeritten gelen 54 KS 659 ile 81 DL 601 plakalı motosikletlere çarptı.

Meydana gelen trafik kazasında 7 kişi olay yerinde can verirken, 3 kişi de yaralanmıştı.

Feci kazanın ayrıntıları da ortaya çıkmaya başladı. İstanbul'da yaşayan 32 yaşındaki Gülsüm Morkoç, 28 yaşındaki kız kardeşi Gülcan Morkoç Arslanbaş ve onun 33 yaşındaki eşi Ufuk Arslanbaş ile birlikte Kocaali ilçesi Caferiye Mahallesi'nde ikamet eden 36 yaşındaki ablaları Canan Morkoç Abuhan'ı ziyarete geldi.

Haftasonu dolayısıyla geldikleri Kocaali ilçesinde ablasında vakit geçirenGülsüm Morkoç, Gülcan Morkoç Arslanbaş ve Ufuk Arslanbaş İstanbul'a dönecekleri sırada abla Canan Morkoç Abuhan, misafirlerini terminale bırakması için bir akrabasını aradı. Akrabasının aracın 40 dakika içerisinde geleceğini söylemesi üzerine konuşmaları duyan komşu Mehmet Kaya, misafirleri kendi aracıyla götüreceğini söyledi...

Caferiye Mahallesi'nden ticari aracı ile yola çıkan Mehmet Kaya, Alandere mevkiinde direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu taklalar atan araç karşı şeride uçtu ve karşı yönden hızla gelen motosikletli gruba çarptı.

Kazanın şiddetiyle ticari araç hurdaya dönerken, motosikletler paramparça oldu. Araçta bulunanGülcan Morkoç Arslanbaş, Ufuk Arslanbaş, Canan Morkoç Abuhan, Gülsüm Morkoç ile motosikletlerde bulunan Fatih Sivrikaya, Gökhan Çodar ve Yunus Emre Kurt olay yerinde feci şekilde can verdi.

Kazada, Servet Sezer, Murat Orkun Ilgın ve Mehmet Kaya ise yaralandı.

ABLASININ YANINA GELMİŞLERDİ

Ablasını ziyarete gelen Halk Oyunları Hocası Gülsüm Morkoç kardeşi2 yıllık evli Gülcan Morkoç Arslanbaş ile eşi Ufuk Arslanbaş'ın ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu. Arslanbaş çiftinin cenazesi yarın (Salı) 04.09.2018 ikindi namazı ile birlikte Üsküdar, Fıstıkağacı (Kuruçeşme), Selamiali Fahreddin Tivnikli Camii'nden kaldırılacak olup Ümraniye Ihlamurkuyu mezarlığına defnedilecek.

ÇOCUĞUNU GÖREMEDEN...

Arkadaşlarıyla birlikte çıktığı gezinti sonu olan Yunus Emre Kurt'la ilgili acı gerçek ortaya çıktı. 1 çocuk babası olduğu öğrenilen Kurt'un 1 buçuk ay sonra yeni doğacak erkek çocuğunu kucağına alacağı öğrenildi. Talihsiz adamın hamile olan eşi, karnındaki çocuğun sağlığını riske atmamak için cenazeye getirilmedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2780358/feci-kazanin-kahreden-ayrintilari-ortaya-cikti