Korucuk’a duble yol!

Çalışmayı yerinde inceleyen Başkan Zeki Toçoğlu, éGöreve geldiğimizde Yenikent'e her alanda yatırım yapacağımızın sözünü vermiştik. Sözlerimizi yerine getiriyoruz. Korucuk'ta 1 km uzunluğunda 30 m genişliğinde duble yol çalışması başlattık, hayırlı olsun" dedi.

Yenikent'e yatırımlar sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Yenikent bölgesi için verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Son olarak Korucuk?ta yeni duble yol çalışması başladı. Başkan Zeki Toçoğlu Korucuk'a gitti ve çalışmaları yakından inceledi. Yenikent'e yatırımların tüm hızıyla sürdüğünü ifade eden Başkan Toçoğlu, "Yenikentli hemşerilerimize daha önce verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Yenikent İçmesuyu Projesi'yle Karaman, Camili,Korucuk, Alandüzü, Karapınar ve EvrenköyMahalleleri ile Meşeli, Mahmudiye, Beşevler ve Kızılcıklı köyleriningelecektekiiçme suyu ihtiyaçlarını karşılayacağız. Yenikent?te sosyal hayatın canlanması adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Yenikent Park'ı kurduk. Yenikent sosyal tesisleri çok yakında açılacak. Ayrıca Karaman?da bir SAMEK çalışması başlattık. Yakında bu SAMEK binasının da açılışını gerçekleştireceğiz. SAMEK Hizmetlerimiz Korucuk bölgemizde de devam ediyor. Korucuk Park projemiz var. Ulaşım konusunda da Yenikentli hemşerilerimizi mağdur etmiyoruz. Bu çalışmalarımızla Yenikent?te hayat çok daha güzel oluyor"dedi.

1 km uzunluğunda 30 m genişliğinde

Ulaşımı Yeniketlilere yakışacak şekilde geliştirmeye devam edeceklerini belirten Başkan Zeki Toçoğlu, "Yenikent Bölgesi'ne yapacağımız yatırımlarda tabi ki ulaşımda var. Bu kapsamda Korucuk'ta duble yol çalışmasına başladık. Arkadaşlarımız özveriyle çalışmalarını yapıyorlar. Korucuk duble yolumuz 1 kilometre uzunluğunda 30 metre genişliğinde olacak. Kaldırımlarıyla, aydınlatmalarıyla duble yolumuzu çok yakında hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Korucuklulara hayırlı olsun"diye konuştu.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2780630/korucuka-duble-yol