Vali Coş Uzunçarşı tweet'i attı, Başkan Toçoğlu teşekkür etti

MEDYABAR.COM
Son günlerde Twitter sayfasını sık kullanmaya başlayan Vali Hüseyin Avni Coş, akşam saatlerinde yazdığı mesajlarından birinde Büyükşehir ve Adapazarı Belediyelerince hayata geçirilecek olan Uzunçarşı Kentsel Tasarım Projesini yazdı.

Vali Hüseyin Avni Coş; "Uzunçarşı Kentsel Tasarım Projesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'yi kutluyoruz. Projeyi destekliyoruz" diye yazdı.

Vali Coş'un ardından bu kez Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Vali Coş'a cevap yazdı. Başkan Toçoğlu; "Sayın Valim Hüseyin Avni Coş, sizlerin de katkılarıyla inşallah şehrimize çok önemli kalıcı bir eser bırakacağız" ifadelerini kullandı.

Vali Hüseyin Avni Coş, başka mesajlarında ise Yerli Otomobil Üretim yeri olarak en doğru adresin Sakarya olduğunu yazdı. Vali Coş, "Yerli otomobil üretim yeri olarak en doğru adres Sakarya'dır.Milli Tank,Milli Tren projelerine ev sahipliği yapan Sakarya, Milli Otomotiv projesi için de hazırdır" diye yazdı. Vali Coş mesajlarında, katıldığı çeşitli programlar hakkında bilgiler ve fotoğraflara da yer verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise twitter mesajlarında, basında da haber olan ilçe kongreleri hakkındaki görüşlerini yazdı.
[url= http://www.medyabar.com/haber/78652/tocoglu-ilce-kongreleri-icin-konustu.aspx ]
Zeki Toçoğlu'nun kongre açıklamalarını okumak için tıklayınız [/url]

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2780792/vali-cos-uzuncarsi-tweeti-atti-baskan-tocoglu-tesekkur-etti