Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
ESNAF KARARSIZ

Yeni Belediye İş Hanı'ndaki kurumlar ile esnafın bir bölümü binayı terk etti. İşyerlerinden ne zaman çıkarılacaklarını bilmeyenler ise çaresiz bekleyişlerine devam ediyor.

Sakaryahalk
TAM DESTEK

AK Parti'den Serdivan Belediye Başkan Adaylığı'na bir kez daha talip olan mevcut başkan Yusuf Alemdar'ı sendika başkanları makamında ziyaret etti. Alemdar'a tam destek verdiklerini belirten başkanlar, hizmetlerin devamını istedi. Başkan Alemdar ise vatandaşların kendisine bir kez daha teveccüh göstermesi halinde yeni projeleri ustalık döneminde hayata geçirmek istediğinin altını çizdi.

Adapazarı Akşam Haberleri
SATSO ADAYLAR İÇİN MANİFESTO HAZIRLIYOR

Sakarya'daki meslek odaları başkanları yerel seçimler öncesinde SATSO'da bir araya gelerek şehrin sorunlarını masaya yatırdı. Hazırlanacak rapor, şehri yönetmeye aday olan isimlere iletilecek.

Yenisakarya
ÖNCELİK YAYALARIN

İçişleri Bakanlığı'nca 2019 Yılı "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" sloganıyla "Yaya Öncelikli Trafik" yılı kapsamında tarfikte yaya bilincinin oluşturulabilmesi için Sakarya'da 131 farklı noktada 698 polisin katılımı ile etkinlikler düzenlendi.

Yenigün
MİLLET BAHÇESİ'NDE ŞOK!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip erdoğan'ın Sakarya'ya müjdelediği eski stadyum yerine olacak Millet Bahçesi'nin yapım işini TOKİ ihale etti. Ancak, tanıtımı yapılan proje ile TOKİ'nin projesinin farklı olması şok etkisi yaptı.

Adapostası
YOL HARİTASI HAZIR

Şehrin iş,ticaret, çalışma ve tarım hayatına yön veren STK'ların temsilcileri 'Güç birliği' parolasıyla SATSO'da bir araya geldi. Kentin tüm sorunları konuşularak çözüm için yol haritası belirlendi.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2780815/yerel-gazetelerde-bugun