Siyasette İmran Safi sürprizi!

MHP İl binasında gerçekleştirdiği basın toplantısı ile aday adaylığını açıklayan Dr. İmran Safi neden aday adayı olduğu ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Safi, "Halkla ve insanlarla karşı karşıya olan bir hizmet sektöründe 20 yıla aşkın bir dönemdi Sakarya ilinde olmak üzere elimizin ve gönlümüzün elverdiği ölçüde görevimizi yapmaya çalışmaktayım. Bunu da iyi bir şekilde yapmaya çalıştığımı ümit ediyorum. Gençliğimde öğretilen sizin görüşleriniz için ne söylerse söylesinler ama işinizin iyisi olduğunu söylesinler denirdi. Milletimizin böyle görme için üzerimize verilen görevleri başarmaya çalıştık" dedi.
Toyotasa Hastanesinde başhekim olduğu dönem ile şimdiki dönemi kıyaslayan Safi, "Başhekim olarak 25 yataklı hiçbir sistemi olmayan bir hastaneyi 100 yataklı, bölgede ilk defa devlete ait MR cihazı olan, kan ürünleri üreten bir Kan Merkezi olan tam bir trafik hastanesi olarak devrettim. 17 Ağustos 1999 depreminde tek çalışan hastane olarak hizmete devam ettim. Düzce depreminde Düzce halkının takdiriyle karşılandığımız gibi Sakarya Valiliği'nin takdirnamesine de mahzar olduk. İnsanların iyiliğine olduğuna inandığım her şeyde şahsi çıkarları göz ardı edebilmenin vicdani rahatlığı içindeyim. Aşık olduğum Türk milletinin hizmetinde, 40 yıllık düşünce davamın partisinde daha iyisini yapmaya talibim" diye konuştu.
(İZ-İÇ)
25.03.2011 17:14 TSİ

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2781591/siyasette-imran-safi-surprizi