Kampçılar dönüş yolunda

Kampa katılan öğrenciler Alanında uzman eğitmenlerden tarafından yakından ilgilenerek temel izcilik bilgileri, voleybol, futbol, oryantiring (harita ve pusula yardımı ile yön bulma),iz sürme, yıldız eğitimi, balık tutma, müzik, tiyatro, çuval yarışmaları, ip çekme, masa tenisi, dart, çadır kurma ve toplama, gece yürüyüşü, ilkyardım, trafik, kişisel beceri gibi eğitimleri gibi bir çok konuda eğitim aldılar.

Ve bu becerilerini dün akşam saat:21.00?de velilerin de katıldığı muhteşem bir programla gösterdiler. Ateş Gecesi adını verdikleri Veda Gecesinde kampa katılan öğrenciler tiyatro, oyun ve karate gösterileri ile izleyicilere güzel bir akşam yaşattılar.

Gecenin açılışı Kamp ateşinin yakılması ile başladı ve veda şarkıları ile sona erdi. 5 günlük kampa katılan öğrenciler kamptan ayrılırken duygusal anlar da yaşadı. Programın sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU ve Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI'a böyle güzel bir kamp ortamını sağladıkları için teşekkür edildi.

Bir sonraki "Doğada Yaşam ve Gelişim Kampı"02 - 07 Temmuz 2012 tarihleri arasında yeni katılacak öğrencilerini davet ediyor. Ücretsiz olan kampa katılım için Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evinde müracaatlar alınmaktadır. Telefon: 0 264 418 14 24
Alaattin ONUR

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2781842/kampcilar-donus-yolunda