Destici 'Çok yakında Sakarya için geliyoruz'

Kocaeli Deiğrmendere ve Karmürsel'de aday tanıtımına katılan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve komşu ile destek vermek adına çıkartma yapan BBP Sakarya Büyükşehir, Serdivan, Akyazı,Sapanca ve Arifiye BBP teşkilatları sınır tanımaksızın kaplarına sığmıyor. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, programının ardından Sakarya Büyükşehir Belediye BBP Başkan Adayı Ahmet Bayrak ve ekibiyle Kırkpınar Alasara Restaurantta bir araya geldi.

BBP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Bayrak, Serdivan BBP Meclis Üyesi Adayları Derya Savaş, Mehmet Ali Değirmenci , Akyazı, Sapanca, Arifiye BBP Başkan adayları ve ekipleriyle bir araya gelen BBP Genel Başkanı Mustafe Destici, Sakarya için çok özel bir programla, tüm belediye başkan adayları, meclis üyesi adaylarını tanıtmak adına, dev projeleri, çok özel sevgiyle bağlı olduğu, huzur şehri Sakarya olarak nitelendirdiği ilimize yakın zamanda gelerek, halkla bütünleşeceklerini bildirdi.

Sakarya'ya karşı büyük bir sevgisi olduğunu nitelendiren Genel Başkan Destici, Sakarya ekibiyle istişare ederek ilimiz için yol haritasını belirleyip, program yaptı. Destici'nin önümüzdeki günlerde Sakarya'ya gelerek halka seslenmesi bekleniyor.

"Başbakan Destici "sloganlarıyla Alperenler tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun çizdiği yolda, davasını en iyi şekilde sürdürmek için yollara düştük. Kendisi Sakarya'ya ayrı bir sevdayla bağlıydı. Bizim de sevgimiz artarak Sakarya'ya aşkla bağlanmasına vesile oldu. Sakarya ekibimiz titizlikle seçildi. Tüm belediye başkan adaylarımız, meclis üyesi adaylarımız donanımlı, isimleriz temiz, karakterli arkadaşlar.

Siz değerli Sakarya halkına onları emanet ediyorum ve her biri Muhsin Yazıcıoğlu'dur. Yakın zamanda Sakarya'mıza gelerek çalışmalarımızı, hedeflerimizi ve projelerimizi bir bir anlatacağız. Bugün birlik günüdür. Halka hakka hizmet için, sizler içi, davamız için, ülkemiz için sizlerin desteğini bekliyoruz" şeklinde mesaj verdi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2782172/destici-cok-yakinda-sakarya-icin-geliyoruz