Saadet'e büyük ilgi: "Bütün ilçelerde..."

BAY VE ÖVÜN'E YOĞUN İLGİ

Saadet Partisi (SP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay ve beraberinde Pamukova Belediye Başkan Adayı İbrahim Güven Övün'le birlikte ilçedeki semt pazarını ve esnafları ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Saadet Partili heyet, esnafa bereketli olsun temennisinde bulundu.

HASRETLE BEKLİYORLAR
Sakarya'yı karış karış gezdiklerini ve her bölgede Saadet Partisi'ne büyük bir teveccühün olduğunu kaydeden Fahrettin Bay; esnafın, çiftçinin, üreticinin, sanayicinin ve tüm kesimlerin Milli Görüş'i hayranlıkla takip ettiğini belirtti. Bay, "Neden Saadet yada neden Milli görüş? Çünkü halkımız geçmişte bizi çok iyi takip etti. O yıllarda bereket, bolluk, kazanç ve israftan uzak bir yönetim vardı. Sadece merkezi yönetim değil, belediyelerde de durum aynıydı. Her gittiğimiz yerde insanların yüzleri gülüyordu.

ZAMANINI BEKLİYORUZ

31 Mart'tan sonra durum yine değişmeyecek, Sakarya'nın her köşesine ve Büyükşehir'e Saadet bayrağını taşıyacağız. Pamukova'da İbrahim güven Övün kardeşim ve bizlerBüyükşehir'de bu desteği bu ilgiyi halkımızdan görüyoruz. Yapacağımız yeni ve etkili yatırımlar sayesinde gerek Pamukova gerekse Büyükşehir Türkiye'de adından sıkça söz ettirecektir. Biz buna hazırız, sadece görev zamanını bekliyoruz" dedi.

HEDEFLERİMİZ BELLİ

Fahrettin Bay şöyle konuştu: Hedefimiz ve yapacağımız çalışmalar belli. Tüm ilçelerimize eşit hizmet, halkımızın belediyelerde yönetime katılması, şeffaf ve hesap verebilir bir idari sistem, verimliliği yüksek ve topluma faydalı projeler bizim ana hedeflerimizdir. İnşallah 1 Nisan'dan sonra Bismillah deyip gerek Pamukova gerekse Büyükşehir ve tüm ilçelerimize Saadet bayrağını taşıyacağız.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2782774/saadete-buyuk-ilgi-butun-ilcelerde