Tunatan Türkiye'nin en başarılı tesisi seçildi

Shell 2018 degerlendirmesinde gizli müşteriler ve genel müdürlük denetimlerindeki tüm maddelerden 100 tam puan alması ve hedef satışlarının üstüne çıkması Türkiye Şampiyonluğunu getirdi.

Shell kuruluşundan bu yana Türkiye'de ilk defa çoklu ve tekli istasyon katogorilerinde ikisinden birden şampiyonluk kazanarak bir ilki gerçekleştirdi.
Tunatan ayni zamanda Shell Türkiye'de 3 Yıl arka arkaya Birinciliği alarak ikinci bir ilki daha gerçekleştirmiş oldu.

Tunatan bu başarısıyla Sidney'de Haziran ayında düzenlenecek yarışmadadünya birinciliği için Türkiye temsilcisi olarak yarışmaya hak kazanmış oldu.

Boylece Sakarya'nin yerli ve yerel Ulusal markası Uluslararası arenada da var olma mücadelesinde ki yerini alıyor.

Tunatan Grup ödülünü Shell Genel Müdürlük nezdindeki tüm yöneticilerin katılımı ile tesislerde düzenlen çifte törenle Şampiyonluk kupası Burak Tan, Mutlu Yıldız ve takım arkadaşlarına takdim edildi.

Shell Genel müdürü Murat Birgülyaptığı konuşmada;"Dünya kalite markası Shell vizyonu ile Tunatan vizyonu birebir örtüşüyor.Cok haklı bir şampiyonluk oldu.Kurumsal yapısı vemesleğe duyulan Tutku şampiyonluk getirdi.Kendilerini tebrik ediyor ve Sidney'den başarı ile donmesini arzu ediyoruz. Tunatan Grup başkanı Tuna Tan,çok emek veriyoruz,yolboyu tesislerimizde 7/24 kaliteli ve en iyiyi sunma gayreti içindeyiz.Yol boyundaki iki tesislerimizinde Shell olması ayrıca bize güç veriyor.2018 Yılı satışlar bakımındanda litre bazında %35 arttırarak zor olanı başardık.İnsallah Sidney'den bir Dünya şampiyonluğu ile Ülkemize donmek en büyük arzumuz. Ekip ruhunu en güzel şekilde yerine getiren tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Guzel bir iş çıkarıp haklı bir basarıya imza atıldı. Çalışmalarımız ve yatırımlarımız aynı kararlılıkla devam edecektir." dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2782978/tunatan-turkiyenin-en-basarili-tesisi-secildi