Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
SAKARYA'DAN 5 TEMEL TALEP

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, TOBB Ekonomi Şurasına katılarak Sakarya'da çözüm bekleyen 5 temel sorunu iletti.

Adapazarı Akşam Haberleri
BEKA MI BELEDİYE Mİ?

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Akar, "MHP kazanabileceği kendi eliyle verdi" yorumlarına karşı "Ülkenin bekası mı? Belediye mi?" dedi.

Sakaryahalk
ANKARA: SESİMİZİ DUYAN VAR MI!

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ ile Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı Ankara'da TOBB tarafından düzenlenen 'Türkiye Ekonomi Şurası'nda Sakarya'nın sorunlarını iletti.

Yenisakarya
'BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ'

AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, partisinin Adapazarı Belediye Başkan adaylarıyla bir araya geldi. Işıksu, "Adapazarı'mız için hep birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız" dedi.

Yenigün
SORUNLAR BAŞKENT'TE

SATSO Başkanı A.Akgün Altuğ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir çok bakanın katıldığı TOBB'un Ekonomi Şurası'nda ilimizin önemli 5 sorununu da dile getirme imkanı buldu.

Adapostası
İTTİFAK MHP'Yİ SARSTI

Sakarya'da 16 ilçeden sadece Taraklı'da aday çıkartabilen MHP'de sular durulmuyor. Adaylardan sonra MHP Hendek yöneticileri ve bazı partililerr istifa etti.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2783046/yerel-gazetelerde-bugun