Demircioğlu; 'Esnafımızın yaralarını saracağız'

MHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı A. Tufan Demircioğlu, Çark Caddesi, Sakarya Caddesi ve Dar Sokak'ta esnafı ziyaret etti.

MHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı A. Tufan Demircioğlu, esnafın sorunlarını yakından bildiğini ve seçim çalışmaları esnasında esnaftan gelen sorunların dikkate aldığını söyleyerek, "Bugün seçim çalışması kapsamında esnaf ziyaretlerimize, İlçe Başkanım ve Meclis Üyesi Adayımız Sayın Erkal Etçioğlu ile birlikte kaldığımız yerden devam ettik. Çok güzel teveccühlerle karşılaştık. 30 Mart sonrasında, inşallah esnafımıza destek olacak yatırımlar yapacağız. Biz, toplumun sigortası olan esnafımızın yaralarını saracağız. " dedi.

"Huzurlu ve güler yüzlü insanların yaşadığı bir Adapazarı"

Adapazarı için tepeden tırnağa değişim zamanı geldiğine dikkat çekerek, kendi içinde bütünleşmiş, modern, huzurlu ve güler yüzlü insanların yaşadığı bir Adapazarı için kilit unsurun 'üretken, adil ve şeffaf yönetim' olduğuna inandığını söyleyen Demircioğlu,"Adaylığımız açıklandıktan sonra, her kesimi ziyaret ettik ve ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda sivil toplum kuruluşlarının ziyaretinin yanı sıra halkın ve esnafımızın da yanında olarak onların sorunlarını varsa görüş ve önerilerini alıyoruz. Bizler üretken, şeffaf, adil belediyecilik anlayışı ile yola çıktık. Şu ana kadar her fırsatta esnafımızın yanında olduk. Bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çarşı ziyaretlerimiz artarak devam edecek" diye konuştu.
Adapazarı esnafı ve yoldan geçen vatandaşlar, Demircioğlu ve ekibini sık sık durdurarak çalışmaları hakkında ve belediyecilik projeleri hakkında görüşlerini aldı. Özellikle trafik, otopark, parkomatlar konusunda sıkıntısı dile getiren esnaftan sabır isteyen Demircioğlu, projeleri arasında esnafı rahatlatacak çalışmaların olduğunu söyleyerek, projeleri hakkında bilgi verdi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2784164/demircioglu-esnafimizin-yaralarini-saracagiz