MBD'den Avrupa çıkarması...

Dernek faaliyetlerini yurtdışında da sürdüren MBD, yurtdışı ziyaretlerinin ilk durağı olan Almanya'da, yurtdışında yaşayan Türklerin kurmuş oldukları STK'larla bir araya geldi. Bu ziyaretlerinde Hannover Başkonsolosu Mehmet Günay, Karlsruhe Başkonsolosu R. Cem Örnekol, Karlsruhe Başkonsolos Yardımcısı Mebşure Taşkın, UETD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Arın, Avrupa Rizeliler Derneği Başkanı Osman Demirtaş, Hannau Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Salih Taşdirek, UETD Bremen Bölge Başkanı Burak Çaylı, UETD Kassel Başkanı Seyfettin Eryörük, Müsiad Stuttgart Temsilcisi Mehmet Ali Bulut, Karlsruhe Müsiad Temsilcisi Burhan Sağlam, Müsiad Hessen Başkanı Musa Aydın'a derneğin 15 Temmuz adlı dergisini takdim eden Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatih Şimşek, derneğin yurtdışı faaliyetleriyle ilgili istişarelerde bulundu.

MBD Almanya Bremen'de

Yurtdışındaki Türk STK'larla bir araya gelerek, özellikle gençleri odak noktasına alan ortak projeler yürütecek olan MBD, ilk yurtdışı temsilciliklerini Almanya Bremende açmış olup, Hollanda ve Londra'da temsilcilik açmaya hazırlanıyor.

Milli Birlik ve Düşünce Derneği'nin hazırlamış olduğu "Milli Birliğimize Darbe Girişimi" adlı 15 Temmuz kataloğunu ve ?Vatan Millet Evet' broşürünü çok beğendiklerini ifade eden Avrupa daki STK larımız Türkiye'ye ve tüm MBDD teşkilatlarına, üyelerine selamlarını ilettiler.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2784790/mbdden-avrupa-cikarmasi