Başkan Kılıç'a ziyaretler sürüyor

Başkan Fevzi Kılıç'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. İlimizdeki protokol sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların yanı sıra şehir dışından da misafirlerini ağırlayan Başkan Kılıç'ı geçtiğimiz gün 24,25 ve 26. Dönem İstanbul 3. Bölge Milletvekili Harun Karaca, Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, önceki dönem Yalova İl Başkanı YusufZiya Özbatak, önceki dönem Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, önceki dönem Eskişehir İl Başkanı Dündar Ünlü ile önceki dönem Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demirarslan ziyaret etti.

BAŞARI VE KOLAYLIK DİLEDİ

Ziyarette konuşan Milletvekili Harun Karaca, Başkan Kılıç'ı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Karaca " Şahsınızı uzun yıllardır tanıyorum. İl başkanlığı döneminde yapmış olduğunuz hizmetler ile Sakarya da gönüllere girmiştiniz. Şimdi Erenler halkının sizlerden beklentisi bir hayli fazladır ama siz bunun üstesinden gelirsiniz. Rabbim yardımcınız olsun, kolaylıklar versin" dedi.

HİZMETKÂR OLACAĞIZ

Ziyarette konuşan Başkan Kılıç ise, " Öncelikle ziyaretlerinizden dolayı sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim. Seçim sürecinde ilçemizde girmedik sokak bırakmadık, herkesi dinledik, öğrencimizi dinledik, esnafımızı, iş adamlarımızı, ev hanımlarımızı dinledik, notlarımızı aldık. Yüksek bir oyla bizleri görevlendiren halkımıza şimdi hizmetkar olacağız" ifadelerini kullandı.

KİMLER GELDİ

Başkan Kılıç'a gelen diğer STK'lar ise şunlardı; Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Serdivanİlçe Başkanı Burak Erken ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği, Sakarya Fotoğrafçılar Odası.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2785079/baskan-kilica-ziyaretler-suruyor