Geyve Belediyesi'nden bir nakil ambulansı daha!

Geyve Belediyesi Hasta Nakil Ambulansı ilçede yaşayan yaşlı, sosyal güvencesi olmayan, acil müdahale gerektirmeyen hastaları haftanın yedi günü 24 saat evde bakım hizmetini ve ücretsiz bulundukları yerden nakledilmelerini sağlıyor.

7 Gün 24 Saat Hizmette

Geyve Belediyesi geçtiğimiz senelerde ilçe halkının sağlığını yakından ilgilendirecek önemli bir hizmete imza atmıştı. İlçede yaşayan yaşlı, sosyal güvencesi olmayan, acil müdahale gerektirmeyen hastaların ücretsiz yararlandığı bu hizmetler için bir adet daha hasta nakil ambulansı Geyve Belediyesine kazandırıldı.Geyve Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde her gün hizmet verecek ambulans özellikle ihtiyaç sahibi ilçe halkının hastalarının evde bakım hizmetini ve gerektiğinde bulundukları yerden il sınırları içinde nakledilmelerini sağlayacak.

Hibe Edildi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya;
"Belediyemiz olarak her geçen gün araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Geyve ile bölge insanımızın sağlık hizmetinde kullanılacak olan hasta nakil ambulansımız haftanın 7 günü 24 saat hizmet verecektir. Geyve Belediyesi olarak halkımızın ve bölgemizin hizmetine sunduğumuz 4. hasta nakil ambulansımız için değerli işadamımız, büyüğümüz Hidayet Kaya beye ilçem adına şükranlarımı sunuyorum" dedi.

- Medyabar, Kadın bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2785109/geyve-belediyesinden-bir-nakil-ambulansi-daha