Çelik'ten Geyve çıkarması

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Geyve'ye gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte dolu dolu bir gün geçirdi.

Geyve'ye gelişinde boğaz köylerinden Karaçam ve Bağlarbaşı'na uğrayan Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Mahalle muhtarları Murat Genç ve Hakan Özbağ ile görüşerek genel sorunlar hakkında bilgi aldıktan sonra Geyve'ye geçti.

Geyve'de Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Ak Partili yöneticiler ve Belediye Meclis üyelerince karşılananBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelikhep birlikte Sekiharman, Hisarlık, Akdoğan ve Umurbey Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşları dinledi.Her konuşmasında Geyve'ye yöre insanlarına aşığım diyerek beğenisini ifade eden Bakan Yardımcısı Çelik'igittiği yerlerde vatandaşlar tarafından büyük sevgi yumağı ile karşılandı.

Ziyaret ettiği yerlerde hoş geldiniz dileklerine duyarsız kalmayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, vatandaşları tek tek dolaşıp selamlayarak hepsinin hal hatırını ve sıkıntılarını sorarak kısa kısa sohbetlerde bulundu.

Ankara programlarından fırsat buldukça Sakarya'ya gelerek , ilçe ve mahallelerde vatandaşlarla hasbihal etme imkanı aradıklarını ifade eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik: ''Bugünümüzü Geyve'ye ayırdık.

Başkanımızla çok yararlı bir gün geçirdik.

Tarım'ın gözbebeği bu topraklarda yaşayan çalışkan dürüst, geleneklerine sahip çıkaninsanlarımızla bir arada olmak, onları dinlemek büyük keyif veriyor'' dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2785858/celikten-geyve-cikarmasi