Başkan Toçoğlu; ''Değişim hız kesmeyecek''

Başkan Toçoğlu, ''TÜMSİAD ile daha önce güzel bir toplantı gerçekleştirmiştik. Şehrimizin kalkınması için, çok daha güzel bir Sakarya için şehir aidiyetini daha da geliştirerek hep birlikte ortaklaşa çalışmalar gerçekleştirmemiz gerektiğini her fırsatta ifade ediyorum. Sakarya'nın son zamanlarda yakaladığı değişim ve gelişim süreci hız kesmeden devam edecek'' dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği il Şubesi Başkanı Murat Kesik'i ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, şehirde samimi bir havanın olduğunu ve bunun şehrin hızla kalkınmasını da beraberinde getireceğini kaydetti. Toçoğlu, ''Kısa bir süre önce TÜMSİAD üyesi işadamlarımızla güzel bir toplantı gerçekleştirmiş, sorunları masaya yatırarak fikir alışverişinde bulunmuştuk. Güzel ortamları ve destekleri için tüm üye iş adamları adına Başkan Murat Bey'e teşekkür ederim. Biz her fırsatta dile getiriyoruz. Şehrimizin kalkınması için, çok daha güzel bir Sakarya için şehir aidiyetini daha da geliştirerek hep birlikte ortaklaşa çalışmalar gerçekleştirmemiz gerekiyor. Şehrimiz yaşanabilir, güzel bir şehir. Bizler kadar iş adamlarımızın da şehrin geleceği için fikir üretmesi, köklü çalışmalara imza atması gerekiyor. Bu şehir hepimizin. Sakarya'da değişim ve gelişim süreci hız kesmeden devam edecek'' diye konuştu.

Başkan Toçoğlu'na Teşekkür

TÜMSİAD il Şubesi Başkanı Murat Kesik, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun gayretli çalışmalarını takip ettiklerini ve desteklediklerini belirterek, ''Şehrimizin gelişmesi için projeler üretecek ve birlikte çalışma ortamının içerisinde olacağız. Şehir aidiyetinin oluşturulması konusunda önemli girişimlerde bulunan ve bizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan Sayın Başkanımız Zeki Toçoğlu'na çok teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2785928/baskan-tocoglu-degisim-hiz-kesmeyecek