"Benim Mesleğim Belediye Başkanlığı"

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, TV264 stüdyolarını ziyaret etti.

Medyabar.com köşe yazarı ve TV264 programcısı Raif Uğan ile görüşen Başkan İspiroğlu dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yaklaşan yerel seçimleri ve yeniden adaylığını değerlendiren İspiroğlu, Karasu'ya hizmet etmek için yeniden görevi beklediğini ifade etti.

Mehmet İspiroğlu, özetle şu ifadeleri kullandı:

"Benim hep söylediğim bir şey var: Benim meleğim belediye başkanlığı. Ben bu işi çok severek yapıyorum. Karasu'ya bir şeyler katabilmek, Karasu için hizmet üretmek en büyük mutluluğumuz. Önümüzde bir seçim süreci var. Allah nasip ederse elbette gönlümüzden adaylık geçiyor. Şurası bir gerçek; var olan belediye başkanı bir anlamda potansiyel belediye başkan adayıdır. Ancak burada kararı AK Parti yetkili organları vebüyüklerimiz verecek. Biz onların her kararıma saygılıyız. Ben yıllardan bu yana Karasu'da Belediye Başkanlığı yapıyorum. Eksiklerimiz elbette olmuştur. Ama niyetimiz hep Karasu'ya bir şeyler katmak yönünde. Çünkü biz Karasuyu çok seviyoruz. Ben bu zaman kadar hep insan biriktirdim etrafımda... Benim tek sermayem insan. Partimiz uygun görürse halkımız da yeniden bize teveccüh ederse yola devam ederiz."

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2786370/benim-meslegim-belediye-baskanligi