Açba'dan Bayraktar'a tam destek

MEDYABAR.COM-: Ali Şener Bayraktar'la MHP İlçe binasında bir arayla gelen Zihni Açba, Bayraktar'ın partilerinden Belediye Başkan adaylığı için müracaat etmiş olmasını memnuniyetle karşıladığını belirterek, "31 Mart seçiminde partim kimi aday gösterirse o adayı bende sonuna kadar desteklemeye hazırım" dedi.

Akyazı'da her zaman güçlü olan ve bu gücünü her zaman ispat eden MHP'nin 31 Mart yeril seçiminde daha da güçlü çıkacağına inandığını belirten Zihni Açba, "bu gücü iyi adayla en iyi kullanmak lazım. Partimiz Genel Merkezinin bu durumu çok iyi analiz ettiğini biliyor ve görüyorum. MHP olarak 31 Mart seçiminde Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Akyazı'da da iddialıyız. Bu iddiamızı seçimi kazanarak ispat etmek için elimizden geleniyapmaya da hazırız " ifadelerini kullandı.

Ali Şener Bayraktar'da Zihni Açba'nın yaptığı açıklama için teşekkür etti, "el ve güç birliğiyle seçimi kazanıp seçimden sonra da hiç zaman geçirmeden değerli Akyazılı hemşerilerimize hizmet etme yarışını başlatacağız "dedi.

Alaattin Onur

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2786532/acbadan-bayraktara-tam-destek