Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
MİLLETİN AKLIYLA DALGA GEÇMEYİN

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, "Bin yataklı hastane hayalimiz var, o da olacak inşallah" diyen AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'a yukarıdaki sözlerle yanıt verdi.

Sakaryahalk
PİYASALAR SIKINTILI

Meclis toplantısında ekonomi dünyasına seslenen Başkan Altuğ, ülke gündeminin ekonomiye kilitlendiğine vurgu yaptı. Altuğ, "İş dünyası bankalara olan kredi borçlarını ödeme noktasında sıkıntılar yaşıyor. Hükümetin bu konuda arabulucu olması gerekiyor" diyerek iş dünyasının sıkıntısınıbir kez daha dile getirdi.

Yenigün
'SİYASETİ BIRAKACAĞIM'

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un 'Yerel seçimlerde 17-0 yapacağız" yönündeki açıklamalarına cevap verdi.

Yenisakarya
ORTADA HASTANE YOK!

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un bin yataklı hastane müjdesine ilişkin, "Millete bir söz verdiyseniz yerine getirin" dedi.

Adapazarı Akşam Haberleri
YATIRIMLAR ZAMANA YAYILDI

SATSO 17. Meslek Komitesi, Mehmet Çatalbaş önderliğinde Karasu'da yapılacak yatırımların son durumu hakkında şirketlerden bilgi aldı. edinilen bilgilere göre yatırımlar, ülkemizdeki mevcut ekonomik gelişmeler nedeniyle zamana yayılmış durumda.

Adapostası
17-0 OLURSA SİYASETİ BIRAKIRIM

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, yerel seçimlerin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Sakarya'da 17-0 diyenlere, böyle olursa ben siyaseti bırakacağım. Eğer 17-0 yapamazlarsa onlarda siyaseti bırakacaklar mı? Hodri meydan, bırakacağız desinler, noter de onaylatalım" dedi.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2788560/yerel-gazetelerde-bugun