'Stres şehirleri değil, huzur şehirleri kuracağız'

SAADET ÇOŞKUSU ERENLERDE ZİRVE YAPTI

Çoşkunun tavan yaptığı programda gençlerin ve bayanların katılımı oldukça dikkat çekti.

Erenler Belediye Başkan Adayı Ersin Kılıç Yaptığı konuşmada köklü tarihi ile medeniyetimize ışık saçan ilçemiz ne yazık ki hak ettiği gibi yönetilemiyor. Allah'ın izniyle ilk iş olarak, bütün belediyelerin kapısına "Rüşvet alan da veren de melundur." tabelasını yeniden asacağız. Tüyü bitmemiş yetimin hakkına sahip çıkacağız. Yandaş belediyecilikten vatandaş belediyeciliğine geçeceğiz. İsraf etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz. Stres şehirleri değil, huzur şehirleri kuracağız" dedi.

Konuşmaları sürekli alkışlarla kesilen Kılıç devamında da,"Hizmet etmeyen başkanlar bu günlerde sırtını başkalarına dayamış gidiyor. Bu seçimlerde unutmayalım ki Bir Belediye Başkanı seçilecek. Hizmet edecek olanı seçeceğiz. Umuyorum ki halkımız hak edeni baş tacı edecektir" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım ise yaptığı konuşmada Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun 2009 yerel seçimlerinde söz verdiği 37 projenin sadece 17'sini yerine getirdiğini belirterek bunun üzerini kapatmak için her yerde kendilerine değil Başbakan'a oy istediklerini söyledi.

Sakarya'da aslında yok yok diyen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım Var olan bir tek şey var o da beceriksiz idareciler. Varlığa rağmen darlık çekiliyor. Partizanlık yapmadan belediyecilik yapacağız. Hizmet üreteceğiz. Temiz yönetim, temiz siyaset, adres Saadet dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2788631/stres-sehirleri-degil-huzur-sehirleri-kuracagiz